top of page

צוות הגן

דפנה, מנהלת הגן והגננת, בת 38 נשואה + 2 ילדים.

 

אני אוהבת לאהוב – ע"י חיבוקים חמים ואוהבים, להשתולל ולשחק עם הילדים בגובה העיניים, לשהות עמם ולהקשיב להם ולשמוע את החוכמות שלהם כי יש להם את הדרך שלהם להתבונן על העולם.

אני מאמינה בחשיבות של היצירתיות ואני נהנית לזמן פעילויות של התנסות וחוויה אשר מפתחות את הדמיון והיצירתיות. אני תמיד נפעמת לשמוע את הרעיונות של הילדים ואת דרכם הייחודית, בלי עקבות, בפתרון הבעיות.

אני אוהבת להיות חלק מההתפתחות והצמיחה של הילדים, ולדעת שלגן ולאווירה בו יש חלק בכך – אני מועצמת מלראות  את ההתמודדות שלהם עם קושי, עם רגש בעזרת הכלים שהענקנו להם.

הגן שלי הוא גן לילדים – מותאם להם ובשבילם , כל ילד בעיני הוא ניצן שילבלב לפרח , בסביבה מתאימה. זאת מטרתי, אני כאן בכדי לתמוך, לעודד , להראות את הכוס המלאה ולהבטיח שיש כאן את הקרקע הנכונה להתפתחות וצמיחה.

 

הכשרה:

  • Bed , תואר ראשון בחינוך לגיל הרך ופסיכולוגיה התפתחותית, סמינר הקיבוצים.

  • בוגרת הקורס להפעלת תיאטרון בובות לגן ( בבית הספר בהנהלת דבורה צפריר).

  • בוגרת הקורס השנתי  ח.מ.ל – חינוך מוסיקלי לגיל הרך.

תחביבים:

גידול בע"ח, עבודות יד ואומנות, יוגה, שחיה וריקוד.

 

 

ליאת הורן, סייעת יקרה לליבי בגן, בת 36, נשואה +2, עובדת בגן 7 שנים.

 

"אני מאוד אוהבת לעבוד בגן, לראות איך הילדים גדלים ומתפתחים, לראות את האינטראקציה בן הילדים הבוגרים לצעירים ולהיפך, לעשות איתם עבודות יצירה ולשבת להקשיב ולדבר איתם.

אני אוהבת להיכנס לעולמם, לצחוק איתם וגם לעזור להם ברגעי הבכי.

מאוד חשוב, לדעתי, לטפח להם את הביטחון העצמי, להעניק להם חום והמון אהבה, ואת התחושה שזה כמו הבית שלהם, מכיוון שרוב שעות היום הם נמצאים כאן איתנו, הצוות המחנך.

אני אוהבת להעביר להם שיעורי תנועה. כמעט עם כל אביזר אפשר ליצור שיעור בתנועה. ילדים מאוד אוהבים לנוע, כיף לראות אותם מתנועעים, נהנים מתקדמים ולומדים."

הכשרה

  • סמינר הקיבוצים- קורס בתכנים ופעילויות לגיל הרך.

  • מכללת וינגייט- מדריכה מוסמכת לתנועה לגיל הרך.

 

סאלי דנינו, סייעת יקרה לליבי, בת 52, נשואה +2, עובדת בגן 6 שנים.

"אני מטפלת בילדים במלא המרץ והאהבה, אוהבת להכין איתם מיני מטעמים תוך כדי שירה וריקודים.

עיקר תפקידי בגן הוא לחנך, לטפל ולהשגיח על הילדים הרכים ולצורך כך מצופה ממני להכיר ולדעת את מאפייניו ההתפתחותיים של הילד, את צרכיו הייחודיים ואת מכלול המרכיבים של העבודה החינוכית. העבודה כוללת בחובה רגישות, ערנות, סבלנות, אחריות והמון אהבה. יש בי המון אהבה וניסיון של 25 שנה בטיפול בילדים.

אני הכי אוהבת לחבק ולנשק את הילדים, לשיר ולרקוד איתם להשתולל ולצחקק איתם וכמובן לראות אותם אוכלים בהנאה רבה את האוכל שהצוות מכין בגן.

כיף לגדל ילדים שמחים ומאושרים בגן.

 

אני מאוד אוהבת את עבודתי בגן דפנה, המשפחתי, החם והאוהב, עם הצוות הקבוע בעל ידע רב ואהבה גדולה לילדים."

הכשרה

מגמת חונכות מטפלות בבית הספר התיכון.

 

נינה לוין, סייעת יקרה לליבי, בת 42, נשואה +2, עובדת בגן שנתיים.

"אני מאוד אוהבת לעבוד עם ילדים. אני אוהבת לעזור להם לפתח את הדמיון בכל מיני סוגי פעילויות כמו לגו, ומשחקי הרכבה. אני אוהבת לעשות איתם הצגות, לשחק איתם במשחקי משפחה ולהכין איתם מאכלים בארגז החול. אני מאוד אוהבת להקריא להם סיפורים ולפתח את יכולת הזיכרון ותשומת הלב לפרטים. אני משתדלת לתת לילדים את כל האהבה, העזרה והשמחה כדי שירגישו בגן כמו בבית ושתמיד יבואו לגן עם חיוך.

בעבודתי עם ילדים אני נהנית מתחושת החום והאהבה ההדדיים המוקרנים בינינו. אני מעניקה חיבוק וליטוף, יחס אישי וחם לכל ילד. רגישות, שמחת חיים וצחוק מלווים אותי תמיד במהלך העבודה."

 

הכשרה

קולג' במוסקבה- מורה לכיתות א'-ב'

אוניברסיטה פתוחה במוסקבה- פסיכולוגיית ילדים.

bottom of page